Toplam 17 sonuçtan 1 ile 17 arasýndakiler gösteriliyor.

Konu: bu oyunda hile var

Anfänger

bu oyunda hile var

nasıl çıkılır bu oyundan bilen varmı
    alpalpaslan @ 1

Anfänger
    Alýntý alpalpaslan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    nasıl çıkılır bu oyundan bilen varmı
    hile var kısmına he ok deyip geçiyorum.
    oyundan cıkmak icin sag üstteki X işaretine tıklayın.
    brszaim @ 1

Anfänger
    bu oyundan çıkmak derken oyundan ayrılmak kalemi tamamen yımak için ne yapılır.
    alpalpaslan @ 1

Anfänger
    bu oyundan çıkmak derken oyundan ayrılmak kalemi tamamen yımak için ne yapılır.
    öyle bir şıkkın oldugunu sanmıyorum. ama cok gelişmiş degilsen de oyunu bırakıyorsan hiç girme millet yağmalasn
    brszaim @ 1

Anfänger
    bu olabilir klanımın elemanları yağmalasın bari, bu oyunda hile var, dün 180 kişilik savunma ile yendiğim adama bugün 250 kişilik savunma ile yenildim bu nasıl oldu, saldırdığım adamın ise 110 askeri vardı benim 95 kişilk ordum yenildi ve adamın kayıpları ve askerlerinde soru işareti vardı, bu nasıl olur biliyormusun
    alpalpaslan @ 1

Anfänger
    bu arada bana saldıran adamında 95 askeri vardı dünde bugünde
    alpalpaslan @ 1

Anfänger
    soru işareti olmasının nedeni savaşı kazanamadıgınızdan geri asker dönmemesi. e asker geri dönmez ise kimse hangi asker türünün oldugu hakkında bilgilendiremez
    brszaim @ 1

Anfänger
    ilk oyuna başladığımda haremi baron kalesine yenildiğimde bilgi gelmişti ama, neyse önemli olan 95 askerle 110 kişilik 14. düzeydeki birisine yenilmem.nasıl askeri vardıki yenilindi ve bu kadar kayıp verildi, yanındaki aletlede hep elmaslı 2 koç başı,4 kuşatma kulesi, ve 14 merdiven di.yani baya güçlü gürzcü,arbeletçi ve 2 kılınç ustasından oluşan bir ordu hepsi savunma olan 110 kişilik bir orduda olsa yenerdi.birde bugün 250 kişilik bir savunmayı nasıl yenildi.elmas almadığımızdan kaynaklanan sorunlar var bence.ağır arbeletçi ve 2 kıılınç vardı ordusunda ama dünde 180 kişilik savunmadada vardı bu adamın saldırırken ordusunda.
    Konu alpalpaslan tarafýndan (10.11.2011 Saat 23:52 ) deðiþtirilmiþtir.
    alpalpaslan @ 1

Anfänger
    ilk oyuna başladığımda haremi baron kalesine yenildiğimde bilgi gelmişti ama, neyse önemli olan 95 askerle 110 kişilik 14. düzeydeki birisine yenilmem.nasıl askeri vardıki yenilindi ve bu kadar kayıp verildi, yanındaki aletlede hep elmaslı 2 koç başı,4 kuşatma kulesi, ve 14 merdiven di.yani baya güçlü gürzcü,arbeletçi ve 2 kılınç ustasından oluşan bir ordu hepsi savunma olan 110 kişilik bir orduda olsa yenerdi.birde bugün 250 kişilik bir savunmayı nasıl yenildi.elmas almadığımızdan kaynaklanan sorunlar var bence.ağır arbeletçi ve 2 kıılınç vardı ordusunda ama dünde 180 kişilik savunmadada vardı bu adamın saldırırken ordusunda.
    ben bu oyundan ayrılıyorum klanı terkettim, ben böyle hileli oyunlardan hoşlanmam
    alpalpaslan @ 1

Anfänger
    ben bu oyundan ayrılıyorum klanı terkettim, ben böyle hileli oyunlardan hoşlanmam
    arkadaşım oyunda hile yok. oyunun bazı gerçeklerini anlamamış isen kaybettiğinde problem yaşaman normal. ama her kaybettiğinizde de oyunda kusur bulmayınız lütfen.
    brszaim @ 1

Anfänger
    ordunun gücü kadar taktikde olmalı hile olabilcek bir oyundeğil zaten olursa belki yakut hilesi vardır onuda bulan sölesin takılırız (ama bu yakut hilesi kısmı hayal )
    QriminaL @ 1

Anfänger
    mesela ben 76 kişilik ordu ile(hepsi iki elli kılıçtı) 106 askerlik savunmayı kırdım sadece 5 asker kaybettim.
    rrms @ WWW 7

Anfänger
    senin 95 askerin hangi türdendi adm 50 admı üst düzey askerse ginedee yenilirsin
    yasind42 @ 1

Son OSMANLI BoramiR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    UzakLardan..!
    Yani Oda Var şimdi yenildin diyede Ben nasıl yenilirim diyipte foruma burada hile var diye yazmak olmaz.
    “Unutma ki, yüce ecdâdımızın büyük zaferleri, görünüşte kılıcın gölgesinde olmuşsa da hakikatte akıl, mantık ve muhabbet güçleriyle gerçekleşebilmiştir.,

Forum Kuralları ve Ceza Sistemi
    Bize Katılmak İçin Tıklayın
    Irc (Chat) Kanalımız İle İlgili Genel Bilgiler
    Irc (Chat) Kanalımızdan Destek Almak İçin Tıklayınız

EfsaneTÜRK Sİlvers1414 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bencede Yada birine kaynaklarını aktar mesela bana
    Bu Vatan Senindir Değerini Bil. . .
    Ve Senin Çocuklarına Mirasındır Unutma
    EY ULU TÜRK

Son OSMANLI BoramiR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    UzakLardan..!
    Sana olmaz öyle haksızlık olur mesela oyunda birtane VAKIF olsa bırakmak isteyenler vakfa bagışlasa isteyenler ordan tedarik etse mesela ben bu Vakıfa Talibim Ben olabilirim aslında
    “Unutma ki, yüce ecdâdımızın büyük zaferleri, görünüşte kılıcın gölgesinde olmuşsa da hakikatte akıl, mantık ve muhabbet güçleriyle gerçekleşebilmiştir.,

Forum Kuralları ve Ceza Sistemi
    Bize Katılmak İçin Tıklayın
    Irc (Chat) Kanalımız İle İlgili Genel Bilgiler
    Irc (Chat) Kanalımızdan Destek Almak İçin Tıklayınız

Panpiş Moderator Toronto - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    14. Tüm mesajlar forumdaki ilgili kısımlara yazılmalıdır. Bu kurala uymayan kullanıcılar uyarılır, mesajlar silinir ya da taşınır, başlıklar kilitlenir, silinir yada taşınır.

Konu Kilitlendi.