Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 sonuçtan 1 ile 20 arasýndakiler gösteriliyor.

Konu: İleri KArakol Almak İçin YArdım

Anfänger

Frage İleri KArakol Almak İçin YArdım

İleri KArakol Alabilmem İçin nAsıl Bİr Güçte Ordu İle Saldırmalıyım ( 25 gürzcü Gönderdim Hepsi FERT )
    QriminaL @ 1

Anfänger
    karısık ordu dene merdiven falan al ve kanatlardan saldır ama önce ajan yolla
    parolkay16 @ 5

Anfänger
    Alýntý parolkay16 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    karısık ordu dene merdiven falan al ve kanatlardan saldır ama önce ajan yolla
    evet arkadaş cok haklı. önce casus yollayın ki ben 1000 kere de yakalansa %100 gönderirdim kafaya koyduysam eğer. Cünkü doğru bilgi doğrultusunda hareket etmezsem sıkıntı olur... bence önce casus ki dediğim gibi %100 doğruluk oranı olsun sonra ona göre saldırı
    brszaim @ 1

Anfänger
    Alýntý brszaim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet arkadaş cok haklı. önce casus yollayın ki ben 1000 kere de yakalansa %100 gönderirdim kafaya koyduysam eğer. Cünkü doğru bilgi doğrultusunda hareket etmezsem sıkıntı olur... bence önce casus ki dediğim gibi %100 doğruluk oranı olsun sonra ona göre saldırı
    Casus bi b*ka yarasa gözünü yiyim 7 kere gönderdim %75 yakalandı en son 8.ci en düşük gönderdim gene yakalandı bide 24 lwl bir adam bana saldırdı ordu felan kalmadı 1 haftaya anca toplarım orduyu bakalım şimdilik inşa ediom kafama göre şeyler sağolun genede
    QriminaL @ 1

Anfänger
    Ben 25 günlük ileri karakol ele geçirme saldırısına çıktım 10 arbaletçi ve 10 gürzcü gönderdim yetermi
    gökhan savaş @ 1

Anfänger
    evet ya arkdaslar bu silahlı çiftçilern sayısı cok fazla cıkıyo bunlar etkilimi cok
    Thex_xxx_x @ Kraloyun.com 2

Yardımcı
    eyer casus yolayıp altın harcamak istemiosan 50 gürzü 10 adet mızraklı yolla büyük bi ihtimalle ele geçirirsin ben 2. ileri karakolu alabilmek için 50 adet kılıç ustası yolladım ama alamadım biraz zor oluyor
    semih5alsancak @ 7

Anfänger
    ben17 arbaletçi 3 tane gürzcü yolladım ele geçirdim ve çiftçiler etkisiz askerler etkili
    gökhan savaş @ 1

Son OSMANLI BoramiR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    UzakLardan..!
    Vallah ben 10 mizrakcı ve 8 tane gürzcü gönderdim tam hatırlamıyorum ama böyle birşeydi rahat bir şekilde aldım kaleyi sıkıntı Yok, Nefis
    “Unutma ki, yüce ecdâdımızın büyük zaferleri, görünüşte kılıcın gölgesinde olmuşsa da hakikatte akıl, mantık ve muhabbet güçleriyle gerçekleşebilmiştir.,

Forum Kuralları ve Ceza Sistemi
    Bize Katılmak İçin Tıklayın
    Irc (Chat) Kanalımız İle İlgili Genel Bilgiler
    Irc (Chat) Kanalımızdan Destek Almak İçin Tıklayınız

Anfänger
    40 kişi ile saldırdım yenemedim
    klarnet123 @

Anfänger
    60 ile saldırdım gene olmadı
    klarnet123 @

Son OSMANLI BoramiR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    UzakLardan..!
    Alýntý klarnet123 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    60 ile saldırdım gene olmadı
    Karışık orduyla dene kuşatma aletleride ekle orduyu gönderirken merdiven, koçbaşi falan ekle bu sefer kesin alırsın
    “Unutma ki, yüce ecdâdımızın büyük zaferleri, görünüşte kılıcın gölgesinde olmuşsa da hakikatte akıl, mantık ve muhabbet güçleriyle gerçekleşebilmiştir.,

Forum Kuralları ve Ceza Sistemi
    Bize Katılmak İçin Tıklayın
    Irc (Chat) Kanalımız İle İlgili Genel Bilgiler
    Irc (Chat) Kanalımızdan Destek Almak İçin Tıklayınız

Anfänger AnarEmpire - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    1. ileri karakolumu 22 askerle aldım.
    2. çok kolay oldu, çünki başkasınındı 37 askerle ele geçirdim bi tanesi bile ölmedi
    sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹıq 'ɐpunloʎ ʎǝşɹǝɥ ıʞuɐs:)

Anfänger
    Savunması güzel tiplerden baltacı uzun okçu ok ustası kılıç ustası gibi genelde ileri karakollarda 60 asker olur
    selman @ tr 1

Anfänger
    başka birisinin ileri karakolunu çalabilirsin mesela yeni ileri karakol sahibi olanlarınkini
    selman @ tr 1

Anfänger FURKAN206 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    ben 450 adamla sakdırdım aldım.
    adım furkan206
    bir de ittifak a bakın şaşıp kalacaksınız.
    HW-ELITE

Anfänger MeTe HaN26 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar o kadar kafa yoracak bir şey yok.Saldırırken zaten adamların gücü altta gözüküyor karşılaştırın yollayın ben 15 adam yollayıp aldım saldırı yaparken alttaki güce dikkat edin önemli
    İlk ileri karakolu almakta zorlanmıştım acemilik 2.ileri karakol 15 adamla aldım askerleriniz iyi olması önemli ve bolca alet kalkan merdiven vb kullanın avantaj sağlar
    Yardımamı ihtiyacınız var? Ne yapacağınızı bilmiyormusunuz hiç sorun değil sorun cevaplayalım!

Anfänger
    karakol almakta en yararlı şeyler savaş ağletleri ben iki elli kılıç yoksa arbeletçi gönderirim kılıç ustasından daha etkili oluyor geçenlerde 305 adamla birinin karakoluna saldırdım ele geçirme deil normal saldırı yaptım o zaman 22 leveldim oda 28 bu gezgin şovalyelerden yolladım 12 iki elli kılıç geriside arbeletçi 30 dökme demir kalkan aldım doktor kiraladım 305 adam 428 askeri kestim 52 adamım öldü
    omessi @ tr 1

Anfänger MeTe HaN26 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Kısacası İş planda bitiyor eğer güzel bir taktik ve iyi asker yollarsanız ileri karakol sorun yaratmaz
    Yardımamı ihtiyacınız var? Ne yapacağınızı bilmiyormusunuz hiç sorun değil sorun cevaplayalım!

Anfänger raufkingdom - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    ya ben saldircam da on kanatdan 9 kanatlardan da 3 askere izin veriyo
    raufkingdom @ 1